Co czwarty gatunek ssaków, co ósmy ptaków i aż co trzeci gatunek płazów może wkrótce zniknąć z powierzchni Ziemi! To zatrważające dane, ale wierzymy, że wspólnie możemy to zmienić. Dlatego zainicjowaliśmy akcję „Czytaj i pomagaj”, której celem jest zbiórka pieniędzy na ochronę zagrożonych gatunków zwierząt.

I Ty możesz mieć swój wkład w ochronę rzadkich gatunków zwierząt. Wspólnie zadbajmy o to, aby świat, który nas otacza, był także domem dla niedźwiedzi, morświnów, tygrysów, słoni i wielu innych gatunków, często krytycznie zagrożonych wyginięciem. Środki ze zbiórki zostaną przekazane Fundacji WWF Polska, która działa na rzecz ochrony przyrody, a w Polsce zajmuje się ochroną trzech dużych drapieżników oraz ssaków bałtyckich i wspiera zagraniczne programy ochrony tygrysa malajskiego, afrykańskiego słonia leśnego i nosorożca indyjskiego.
Ratuj zagrożone gatunki zwierząt razem z WWF i PWN.
 

Akcja „Czytaj i pomagaj” zakończyła się. Całkowity dochód ze sprzedaży cegiełek został przekazany na rzecz Fundacji WWF Polska. Bardzo dziękujemy za wsparcie!